2018. Party-nap
2018. szeptember 21.
2018. szeptember 21. 15 óra - az új épületszárny ünnepélyes átadása

2018. szeptember 21-én, pénteken 15.00 órakor tartjuk  új intézményrészünk átadó ünnepségét, amelyet a Party-napi hagyományos rendezvényünkhöz (szülők, gyerekek, pedagógusok közös programja) kapcsoltunk.

Programjaink:

13 órától: alsósoknak aszfaltrajz verseny, kézműves foglalkozás, arcfestés, foci

13.30 órától: felsősöknek aerobic, foci, ping-pong verseny

15.00 órától:

1.) Ünnepi műsor

Fellépnek: Szivárvány téri tagóvoda óvodásai

Izsák Imre Általános Iskola tanulói

Csácsbozsoki Évgyűrűk Nyugdíjasklub dalköre

2.) Ünnepi beszédek

3.) Furján Gellért atya megszenteli az épületet.

4.) Szalagátvágás

5.) Ezt követően elindítjuk azt a 2018 méteres futást, melyen az iskola minden tanulója részt vesz. (az új Izsák pólókban)

6.) Megvendégelés: a délután folyamán a szabadtéren zajlik a főzés (vadpörkölt, prósza, császármorzsa, virsli). A CSÍZ Egyesület támogatásával és a Szülői Munkaközösség segítségével virslivel kedveskedünk a gyerekeknek. Az Etalon Kft. jóvoltából a császármorzsát is ingyen kapják a gyerekek. A Szülői Munkaközösség által elkészített vadpörköltet 500 Forintos egységáron lehet megvásárolni, valamint a nyugdíjas klub által készített prószát 200 Forintos egységáron. A büféről a Tóka Étterem gondoskodik ( csapolt sör, borok, üdítők).

Ezt követően parasztolimpia és további szabadidős programok várják a szülőket és a gyerekeket.

Kedves szülők szeretettel várjuk mindannyiukat közös rendezvényünkre.

Herkliné Ebedli Gyöngyi

Intézményvezető

Fontos időpontok
Zeneiskolai bemutatkozó koncert 2019.
2019. májusi szülői értekezletek
Roxforti Varázslóiskola az Izsákban! - versenyfelhívás