Megható búcsúdélutánt töltöttünk együtt a 4. osztályosokkal.
A gyerekek személyes gondolatokkal, kedves szavakkal és aranyos táncokkal búcsúztak el Hilda és Brigi nénitől. A szívhez szóló műsor sok szép emléket idézett fel, és megható pillanatokkal ajándékozott meg mindenkit.
A búcsúdélután az iskola udvarán közös sütizéssel és kötetlen beszélgetéssel zárult, méltó lezárásaként ennek a különleges együtt töltött időszaknak.
Hilda és Brigi néninek köszönjük a sok törődést, figyelmet és közös élményt!
„Lehet, csak benned látom a múltam,
ezért kötnek még hozzád.
Azok az évek, amiket régen
Veled együtt éltünk át.
Valahol itt kezdődik mindegyik régi meséd
Ahol az utunk egyszer véget ér…”
(Follow the flow)