Iskolánk ötödik évfolyamos diákjai sikeresen pályáztak az Erzsébet-tábor Tavaszi-ottalvós osztálykirándulására, melynek keretében izgalmas programokkal teli 3 napot töltöttek el Zánkán június elején.
A gyerekek sétahajóztak a Balatonon, részt vettek többek között kutyaterápiás foglalkozáson, interaktív csoportmunkában ismerkedtek az online bántalmazással és vele szembeni védekezési lehetőségekkel, csoportos hadijátékon szablyavívást gyakoroltak, s összemérték tudásukat egy izgalmas mesekvíz keretében is. Továbbá megismerkedtek a környezetünket közvetlenül érintő fizikai és kémiai folyamatokkal, s látványos, akár otthon is elvégezhető kísérletek szemtanúi voltak. mindkét este zenés rendezvény várta a gyerekeket: Dánileffy koncert, majd pedig disco.
Az utat vonattal tettük meg, megismerkedve menet közben szűkebb hazánk nevezetes látnivalóival.